Mama

DZIĘKUJĘ ŻE ZE MNĄ JESTEŚCIE

05:43,0 CommentsZrobić podsumowanie? Czy też nie? Hm…
Na większości blogów pojawia się wpis zatytułowany: „…tego wpisu nie miało być a jednak jest…”. No cóż to chyba taka moda na niepodsumowywanie roku i nie robienie noworocznych postanowień  (no bo przecież one i tak nie wychodzą nigdy).

To my na przekór. Ten wpis miał być, a go nie ma a przynajmniej nie w takiej postaci w jakiej chciałam.

Podsumowania roku 2014 nie będzie bo aż szkoda mi słów. Nie, nie był to najszczęśliwszy rok, był ciężki i pełen stresu a końcówka już w szczególności. To co mnie spotkało w tym minionym roku najlepszego? Narodziny synka. Pokazały mi jak to jest być prawdziwą pełnoetatową mamą i chyba dopiero posiadania drugiego dziecka nauczyło mnie czerpania 100% radości z macierzyństwa. A planów na rok 2015 jest mnóstwo i pewnie się Wam pochwalę niebawem. Jeden punkt jest jednak najważniejszy. Chcę dalej prowadzić bloga, chcę go rozwinąć mocno i wierzę, że dzięki WAM, dzięki tej niewielkiej ale jak ważnej dla mnie liczbie osób, które ze mną tu są, które tu zaglądają i czasami przeczytają to co wyskrobię - uda mi się. DZIĘKUJĘ ŻE ZE MNĄ JESTEŚCIE!

Moi drodzy Życzę Wam samych cudownych chwil w Nowym Roku, aby przyniósł on Wam mnóstwo radości, ciepła i miłości – bo nic innego nie daje nam takiej siły do walki z rzeczywistością. No i oczywiście cudownej zabawy Sylwestrowej :*


Mogą wpaść Ci w oko także:

0 komentarze: