Jak żyć

Kilka słów wyjaśnienia, czyli co robiłam kiedy mnie nie było

11:24,2 Comments


Już od jakiegoś czasu myślałam o tym, że koniecznie muszę tutaj wrócić. Strasznie brakowało mi tego pisania :) 
W moim życiu bardzo dużo się ostatnio zmienia i niestety nie miałam jak wygospodarować czasu na napisanie choćby kilku słów. Pamiętacie post, w którym napisałam o odejściu z pracy? Dziś jestem coraz bliżej spełnienia moich marzeń. Jeszcze kilka może kilkanaście dni i to co kilka miesięcy temu było w mojej głowie stanie się realne. Trochę się boje, trochę stresuję ale przede wszystkim jestem niesamowicie podekscytowana :)

W ramach odstresowania się zaczęłam także troszkę pleść. Na Facebooku w mojej galerii powstał nowy album - moja przeplatanka. Tam znajdziecie rożne wzory naszyjników, szali, bransoletek albo czegokolwiek co uda mi się upleść. Każdy z nich może być Wasz. Jeśli tylko będziecie zainteresowani piszcie! Robię naszyjniki, szale, kominy na zamówienia zarówno dla kobiet jak i dla dzieci :)

Mogą wpaść Ci w oko także:

2 komentarze:

  1. Czy jest coś piękniejszego od realizacji marzeń ?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Na razie to jeszcze w to nie wierzę :) nadal nie jest to dokładnie to o czym marzy mi się gdzieś tam ale jest to ogromny krok w przód dla mnie i zmieni moje życie i życie całej naszej rodziny

      Usuń