Mama

Odeszłam...czas na zmiany

14:35,2 Comments

Zdjęcie
Dziś jestem jedną z najszczęśliwszych ale i najbardziej zestresowanych osób. W końcu podjęłam tę decyzję i…odeszłam.

Długo zwlekałam z tą decyzją. Bardzo długo. Dwa lata temu poczułam, że to nie dla mnie, że coś jest nie tak. Ciężko jednak zebrać się w sobie i powiedzieć koniec. Tym bardziej, kiedy ma się rodzinę, dzieci i…zobowiązania finansowe.


Ostatnie dwa lata poświęciłam całkowicie rodzinie. Chciałam i potrzebowałam tego. Potrzebowałam w 100% być mamą. Jeszcze pół roku temu kiedy pisałam Ten post, nie czułam się gotowa. Powrót do pracy był dla mnie koszmarem. Czułam, że to za wcześnie, że coś tracę ważnego, że to jeszcze nie ten czas. Minęło kilka miesięcy a we mnie zmieniło się dużo. Igor zmienił się bardzo i stał się naprawdę samodzielnym chłopcem, Nina też bardzo wydoroślała przez ten czas. Ja poczułam, że to jest ten moment. To jest mój czas. Poczułam w sobie energię, która pozwoli mi zmienić swoje życie. Postanowiłam odejść z pracy.

Dziś chcę całkowicie zmienić swoje życie. Czuję, że to jest czas, kiedy mogę zadbać o rozwój zawodowy. Chce przy tym czuć się spełniona, zadowolona i po prostu szczęśliwa dzięki temu co robię. Myślicie, że to niemożliwe? Ja dziś wierzę, że WSZYSTKO JEST MOŻLIWE. Skoro inni potrafią to ja też dam radę!

Wiem, że przede mną ciężki czas, masa obowiązków, stresów i wyrzeczeń. Trzymajcie kciuki, bo jak nigdy potrzebuję wsparcia.

Mogą wpaść Ci w oko także:

2 komentarze:

 1. Gratuluje odwagi ;-) postąpiłam podobnie i obecnie prowadze agencje reklamową. Nigdy nie zmieniłabym swojej decyzji. Ps. Jeśli potrzebna będzie reklama ( kolportaż ulotek) zapraszam ;-)
  Mama Monika.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :) Na razie trochę mnie to wszystko przeraża, tyle formalności itd ale teraz już nie mam wyjścia :). Dzięki jak będę potrzebowała ulotek to się zgłoszę :)

   Usuń