Toruń

Kreatywna mama cz2 - Manufaktura na klamerce

01:37,2 Comments


Dziś kolejny Post z cyklu Kreatywna mama. Kasia napisała tak pięknie, że moje słowa są tu zbędne. Po prostu przeczytajcie i zajrzyjcie do Kasi a zakochacie się bez pamięci tak jak ja!

"Wyobraź sobie, piękny podarunek…taki, który zawsze chciałeś mieć.
Czasem widziałeś go w jakimś filmie, albo na wystawie butiku.
Perfekcyjnie wykonany. Zrobiony specjalnie dla Ciebie. Jedyny taki na świecie.
Wywołujący uśmiech Twój i Twojego dziecka, ilekroć na niego spojrzycie.
Przywołujący wspomnienia dzieciństwa, cudowne chwile, radosne, beztroskie, dziecięce.
Takie właśnie są moje cudności.
Zrobione z serca, by dawać radość.
Moja Manufaktura pełna jest różności.
W kącikach i na regałach zasiadają Anieliska  - na okazję i bez okazji, rodzące się z pomysłów klienta.
Dzieci… znajdą tu kosze wypełnione Tulinkami, materiałowymi książeczkami pełnymi wspomnień, a ze swoim dzieciństwem zawsze skryją się w Teepee. 

Na wieszakach wiszą torby, plecaczki, a na drewnianych skrzyniach czekają zaproszenia ślubne, podziękowania, kartki i sterty pomysłów gotowych do realizacji.

Moja Manufaktura jest również zapiskiem wspomnień Waszych bliskich. Tworzę albumy – księgi: Historie pewnej dziewczynki, chłopca, człowieka…tworzone tak, by zatrzymać to co ulotne, piękne, blisko serca. Więc następnym razem kiedy pomyślisz o wyjątkowym prezencie dla wyjątkowej osoby, zapukaj do drzwi Manufaktury na klamerce.
Z uśmiechem Kasia"


Mogą wpaść Ci w oko także:

2 komentarze:

  1. Anioły są przepiękne :) Chyba "przypadkiem" zostawię otwartą stronę Manufaktury na klamerce w komputerze mojego narzeczonego, taki spersonalizowany Anioł byłby wspaniałym prezentem. Z niecierpliwością czekam na kolejny post o kreatywnych mamach :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Mnie zachwycają torebki z tiulowym dołem, ale jak widać u Kasi każdy znajdzie coś dla siebie :) a i pomysl z otwartymi zdjęciami też już nie raz testowałam ;)

      Usuń