Poza domem

Nasze wrażenia z Cafe Bajarki

13:08,2 CommentsPochmurną sobotę postanowiłyśmy spędzić z Niną w Sali zabaw. 

Nasz wybór padł na Cafe Bajarkę.
Na wejściu zaimponowała nam kolekcja książeczek dla dzieci. Nina była zachwycona tym widokiem. Książki i książeczki od sufitu po podłogę. Mnóstwo gier dla dzieci, filcowych robótek, torby do ręcznego malowania. Rewelacja!

Malutka szatnia. Dwie nie za duże sale zabaw i kącik dla rodziców.W jednej jest zjeżdżalnia, basen z kolorowymi piłkami, bujak i kilka zabawek. 

Druga sala zdecydowanie bardziej przypadła Ninie do gustu. Był stragan z warzywami, kuchnia, warsztat i wieża, z której moja mała księżniczka najchętniej w ogóle by nie wyszła.Sala bardzo fajna dla mniejszych dzieci. Jest dużo drewnianych zabawek, piłek, klocków. Początkowo byłyśmy jedynymi gośćmi. Myślę, że maluszki będą czuły się na prawdę dobrze, choć moja 4 latka też się nie nudziła :)Cafe Bajarka posiada bogatą ofertę zajęć dodatkowych dla dzieci i dorosłych. Jest balet dla różnych grup wiekowych, zajęcia już dla półrocznych maluszków, zajęcia artystyczne, taneczne. Dodatkowo bardzo często organizowane są warsztaty dla dorosłych.

Idealne miejsce na zorganizowanie kameralnych urodzin.

Jeśli chcecie, żeby Wasz maluszek się wyszalał i aktywnie spędził dzień to chyba jednak wybrałabym inną salę. Tutaj raczej spokojniejsza zabawa z młodszymi dzieciaczkami.
Myślę, że jeszcze nie raz będziemy gościć w Cafe Bajarka. Chciałabym z Igorem wybrać się na warsztaty dla maluszków.


Na koniec oczywiście nie mogłyśmy wyjść bez książki. Nina wybrała Świąteczne Dekoracje z Krainą Lodu z wydawnictwa Zielona Sowa. 


Mi wpadło jednak w oko jeszcze kilka innych pozycji, po które z pewnością niebawem się wybiorę :)

Mogą wpaść Ci w oko także:

2 komentarze:

  1. A myślisz, że roczniak dobrze sie bedzie bawił?I powiedz prosze czy można przyjść tak po prostu podczas spaceru czy są jakieś konkretne godziny?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Można przyjść tak po prostu jednak popołudniami i w weekendu jest due prawdopodobieństwo że traficie na urodziny jakiegoś dziecka a wtedy nie skorzystacie z sali. Sala zabaw Toluń miała kiedyś osobno wygrodzoną strefę dla maluszków.

      Usuń